Hieronder staat de uitslag van de Molenweiloop 2019. Het eerste frame is de uitslag in categoriën, het frame daaronder de totaaluitslag Heren en Dames per race. Leuk dat je meedeed, we hopen je volgend jaar 26 augustus weer te terug te zien, of bij een van onze andere lopen van het LOXAM Stratenloopcircuit dit jaar.

 

  1. UITSLAGEN PER CATEGORIE

TOTAALUITSLAG 10 EN 5 KM HEREN EN DAMES

 

HEREN 10 KM
1 Quinten Lainert Barendrecht 35:51
2 Robert Kras Zwijndrecht 36:39
3 Volkan Bugur Rotterdam 37:15
4 Ali Shugul Hendrik-Ido-Ambacht 37:44
5 Menno Lieven Capelle aan den IJssel 37:57
6 Peter Heukels Schiedam 38:18
7 Jan Andeweg Ridderkerk 38:29
8 Richard van Zantvliet Zwijndrecht 38:47
9 Marc Peeters Rotterdam 39:02
10 Jarno Jerritsen Ridderkerk 39:06
11 Guido Paffen Hendrik-Ido-Ambacht 39:14
12 Farid Oilad Dubai 39:46
13 Gerben Oevermans Ridderkerk 39:56
14 Kees Prins Sliedrecht 40:41
15 Bart Hermanns Barendrecht 40:51
16 Ron Dekker Vlaardingen 40:52
17 Maurice Pieterson Leiderdorp 41:05
18 Michel van Meurs Barendrecht 41:14
19 Ron Huizer Spijkenisse 41:38
20 Ed van der Steen Hendrik-Ido-Ambacht 41:41
21 Freek van Leeuwe Heerjansdam 41:55
22 Hans van der Wal Dordrecht 41:57
23 Ricardo Huitema 41:58
24 Mike Zijlmans Rotterdam 42:01
25 Bas Schreurs Rotterdam 42:46
26 Mark Messing Rotterdam 42:49
27 Lammert Kuik Rotterdam 42:51
28 Arthur Van Eijl Spijkenisse 43:03
29 Mathieu Klijn Willemstad Nb 43:12
30 Kevin Cressent Poortugaal 43:40
31 Edwin Cornelisse Rotterdam 44:08
32 Hans de Frel Alblasserdam 44:15
33 Ton Koopman Rotterdam 44:35
34 Ivo Legel Bergschenhoek 44:38
35 Tony van der Linden Zwijndrecht 44:40
36 Ernst Jan Meindersma Zoetermeer 45:08
37 Mars Korn Rotterdam 45:14
38 Jan Kool Spijkenisse 45:15
39 Willem Donker Ammerstol 45:17
40 Gijs van der Welle Rotterdam 45:23
41 Rob Beckmann Barendrecht 45:24
42 Nico Baas Bleskensgraaf 45:29
43 Lars Buit Barendrecht 45:50
44 Dylan Metselaar Rotterdam 45:51
45 Berry Willemstein Hendrik-Ido-Ambacht 45:54
46 Jesper Stolk Heerjansdam 45:55
47 Sander van der Bom 46:16
48 Roland Leering Rhoon 46:30
49 Michel de Nobrl Rotterdam 46:43
50 Frank Verschure Zwijndrecht 46:49
51 Stephan Groeneweg Ridderkerk 47:01
52 Danny Smit Capelle aan den IJssel 47:03
53 Tim Groenenberg Dordrecht 47:04
54 Dominique Frerichs 47:11
55 Rene Kruis Rotterdam 47:28
56 Geertjan de Keijzer Dordrecht 47:29
57 Matthias Koopmans Ridderkerk 47:33
58 Peter Verweij Rotterdam 47:47
59 John Maal Hendrik-Ido-Ambacht 48:04
60 Wim Lammers Bleskensgraaf 48:05
61 Arjan De Jong Papekop 48:14
62 Mark van Beek Ridderkerk 48:28
63 Roland van Vugt Barendrecht 48:38
64 Hans de Jong Strijen 48:47
65 Remco van der Pol Zwijndrecht 48:49
66 Mischa Reinicke Zwijndrecht 48:49
67 Marien Blom Dordrecht 48:54
68 Dennis Kanselaar Dordrecht 49:06
69 Rob Lagendijk Barendrecht 49:45
70 Frank Steenvoorden Hendrik-Ido-Ambacht 50:05
71 Daniel van der Maar Rotterdam 50:13
72 Pascal Stokhof Capelle aan den IJssel 50:16
73 Rein Laurens Haarlem 50:26
74 Brian van Wijk Hank 50:32
75 Marco Huijsdens Hendrik-Ido-Ambacht 50:42
76 Arjan Tenwolde 51:03
77 John de Jong Hendrik-Ido-Ambacht 51:08
78 Johan van Someren Hendrik-Ido-Ambacht 51:08
79 Xander van Doorn Zwijndrecht 51:12
80 Rob Kocks Ridderkerk 51:18
81 Marcel de Koning Barendrecht 51:27
82 Dennis Buter Dordrecht 51:40
83 Ronald Kaijim Zwijndrecht 51:53
84 Leendert Lodder Pernis Rotterdam 51:57
85 Gerard van Wijk 52:09
86 Marc Groen Alphen aan den Rijn 52:17
87 Peter Verhoeckx Ridderkerk 52:24
88 Luc Thissen 52:24
89 Henk Louter Ridderkerk 52:31
90 Johan Meester Zwijndrecht 52:43
91 Paul van Dongen Zwijndrecht 52:47
92 Erik Hartmeijer 52:48
93 John van der Veen Ridderkerk 52:49
94 Maarten Westbroek Dordrecht 53:01
95 René van den Ende Delft 53:34
96 Bram Verhagen Papendrecht 53:37
97 Jan Rademaker Hendrik-Ido-Ambacht 53:40
98 Roeland Broekhuijsen Hendrik-Ido-Ambacht 53:46
99 Ivan Labrovic Rotterdam 53:47
100 Kennard van der Bijl Hendrik-Ido-Ambacht 54:20
101 Pascal Kruijmel Zwijndrecht 54:26
102 Frank Rijsdijk Heerjansdam 54:41
103 Vitor Guedes Zwijndrecht 54:42
104 Nico Breevaart Hendrik-Ido-Ambacht 54:45
105 Walter Weissensee 54:56
106 Jurgen Smit Dongen 54:58
107 Gert Verweij Zwijndrecht 55:17
108 Dick Buis Rotterdam 55:24
109 Kevin van Oorschot Barendrecht 55:32
110 Remko Hoving Ridderkerk 56:13
111 Jacco Snoek Schiedam 56:26
112 Jelle Hellinga Hendrik-Ido-Ambacht 56:31
113 Rob van Dijk Mijnsheerenland 56:48
114 Edwin Winkler 56:53
115 René Lodder Alblasserdam 57:29
116 Martin de Reus Ridderkerk 57:37
117 Jan Brinkman Heerjansdam 57:45
118 Harm de Jonge Zwijndrecht 57:48
119 Florian Siemer Rotterdam 58:02
120 Gideon van der Willigen Hendrik-Ido-Ambacht 58:04
121 Hans Smit Rotterdam 58:41
122 Boris Zalm Rhoon 59:12
123 Ron Budding Vlaardingen 1:00:02
124 Wim den Otter Ridderkerk 1:00:32
125 Jannes van Mourik Gorinchem 1:01:06
126 Jan van Nes Zwijndrecht 1:01:08
127 Andries Ruiten Ridderkerk 1:01:18
128 John Stoop Rotterdam 1:01:21
129 Bob van Dijk Heerjansdam 1:01:24
130 Peter Drent Zwijndrecht 1:01:27
131 Theo Schefers Hendrik-Ido-Ambacht 1:01:28
132 Martijn van der Meer Leiden 1:02:13
133 Johan Dijkstra Ridderkerk 1:02:28
134 Luuk van Zoest Dordrecht 1:02:28
135 Martin Buitelaar Berkel en Rodenrijs 1:03:27
136 Ivar Berkman Heerjansdam 1:03:51
137 Leo Klok Ridderkerk 1:04:43
138 Gert den Heijer Barendrecht 1:04:47
139 Etienne van den Engel Schiedam 1:05:50
DAMES 10 KM
1 Rianne Sigmond Rotterdam 41:08
2 Steffie Broere Rotterdam 41:41
3 Nay Seddik Dordrecht 41:48
4 Esmeralda van de Zande Dordrecht 46:48
5 Brigitte van Buuren Berkel en Rodenrijs 47:16
6 Franzi Waldau Alblasserdam 48:02
7 Astrid Buysse Rotterdam 50:56
8 Daniëlle van Zoest Dordrecht 51:23
9 Christine van Tienhoven Dordrecht 51:40
10 Cindy van den Engel Schiedam 53:17
11 Maria Smedts Rotterdam 53:33
12 Marlyn van Klaveren Ridderkerk 54:40
13 Crista Goedhart Ridderkerk 55:00
14 Vivian van Heest Rotterdam 55:01
15 Mariëlle van Vugt Barendrecht 55:35
16 Agnes van Doorn Zwijndrecht 55:45
17 Ine Meulendijks Barendrecht 56:48
18 Mireille Zwaan Rotterdam 56:52
19 Willeke Lok Heerjansdam 57:12
20 Judith van den Berg Ridderkerk 57:14
21 Denise van der Pijl Barendrecht 57:16
22 Bea Donk Ridderkerk 57:37
23 Marjan Hoogendijk Ouderkerk aan den IJssel 57:41
24 Wendy Zijderveld Nieuw-Lekkerland 58:01
25 Sascha Konijnenburg 58:20
26 Esther Landaal Barendrecht 58:20
27 Fia Propst Rotterdam 58:39
28 Marlize Bestman Hendrik-Ido-Ambacht 58:49
29 Ilse Nicolaas Rotterdam 59:11
30 Jiska van Mourik 59:12
31 Ineke Loovens Vlaardingen 59:14
32 Margriet de Vries-Mulders Maassluis 1:01:11
33 Dorothé Jansen Barendrecht 1:01:22
34 Theresia Haring Maassluis 1:01:56
35 Karin Westplate Numansdorp 1:03:52
36 Fleur van Heest Rotterdam 1:04:04
37 Nancy Kerkhof Rotterdam 1:04:35
38 Danielle van der Burght Papendrecht 1:05:01
39 Jeannette Moolenaar Vlaardingen 1:05:01
40 Marjorie de Heer Maassluis 1:05:16
41 Nell Eichhorn Maassluis 1:05:54
42 Diana van Eijk Barendrecht 1:06:43
43 Maaike Wonink Zwijndrecht 1:08:09
44 Myrna Hollestein Ridderkerk 1:08:09
45 Jackey Ramos Schiedam 1:08:36
46 Miranda Rauhé Rotterdam 1:17:43
HEREN 5 KM
1 Peter Sliep Hendrik-Ido-Ambacht 17:42
2 Marco Troost Hendrik-Ido-Ambacht 17:49
3 Bart Buijs Barendrecht 18:19
4 Jerry Kenbeek Voorburg 18:56
5 Cornelis de Stigter 19:02
6 Sander ter Haar Rotterdam 19:14
7 Claude Akkerman Barendrecht 19:33
8 Maarten Mannee Papendrecht 19:46
9 Eric de Ruiter Puttershoek 19:51
10 Mario Wesdorp Rotterdam 20:00
11 Maarten Schop Hoogvliet 20:20
12 Robbert Mercx Rotterdam 20:39
13 Ferry de Valk Heerjansdam 20:47
14 Justin de Keizer Hendrik-Ido-Ambacht 20:50
15 GertJan Kreun Dordrecht 20:53
16 Niels Wigman Rotterdam 20:58
17 Stefan Hochmuth Zevenbergen 21:04
18 Leo Blommers Rotterdam 21:05
19 Maurice Laparlière Dordrecht 21:29
20 Dennis Brouwer Rotterdam 21:36
21 Martijn de Bruijn Heerjansdam 21:38
22 Ronald Tukker Gorinchem 21:38
23 Philip Huijts Rotterdam 21:45
24 Patrick Jansen Zwijndrecht 22:02
25 Lucien de Konink Delfgauw 22:14
26 Dennis van Putten Hendrik-Ido-Ambacht 22:18
27 Arthur Kaptein Zwijndrecht 22:22
28 Wim Groenendijk Rhoon 22:51
29 Eric de Vogel Alblasserdam 23:39
30 Martijn Berkhoff Zwijndrecht 23:49
31 Willem Booij Barendrecht 24:01
32 Nick Dekker Ridderkerk 24:24
33 Floor Groeneveldt Barendrecht 24:37
34 Wim Koster Barendrecht 24:59
35 Olivier Boot Nieuwerkerk 25:02
36 Sjoerd Baan Breda 25:25
37 Frank Dorenbos 25:31
38 Jan de Groot Giessenburg 25:37
39 Ron de Visser Barendrecht 26:15
40 Berry van Loon 26:53
41 Henk Lintjes Dordrecht 27:02
42 Leo Fioole Hendrik-Ido-Ambacht 27:29
43 Danny Korporaal Dordrecht 27:31
44 Gert Klein Hesseling Zwijndrecht 27:40
45 Sander van Die Ridderkerk 28:16
46 Bart Melsert Ridderkerk 28:41
47 Leo van der Heiden Zwijndrecht 28:51
48 Eric van Mastrigt Poortugaal 28:57
49 Maurice Broekhuizen 29:22
50 Ton Geleijnse Hendrik-Ido-Ambacht 29:31
51 Ben Dries Barendrecht 29:51
52 Edwin Engelfriet Rotterdam 30:01
53 Albert Brink 30:13
54 Youri Helt Hendrik-Ido-Ambacht 30:15
55 Ronald Stokhof Capelle aan den IJssel 30:24
56 Ronald Simons Dordrecht 31:01
57 Theo Jansen Spijkenisse 31:03
58 Gert-Jan van Gijs Ridderkerk 31:13
59 Joop Wolf Rotterdam 33:48
60 Marco ten Napel 37:03
DAMES 5 KM
1 Laura van Eerten Rotterdam 20:52
2 Tessa Caspers Rotterdam 21:02
3 Cath Bostantzis Schiedam 21:27
4 Danielle Onnink Rotterdam 22:05
5 Kelly Vlugt Delft 22:33
6 Augüsta van Hoogdalem Vlaardingen 22:37
7 Anique van Welzen Rotterdam 22:51
8 Esther Buijs Barendrecht 23:11
9 Ilona Schippers Oud-Beijerland 23:31
10 Mandy Goedhart Spijkenisse 23:34
11 Patricia Nieboer Hellevoetsluis 23:46
12 Isa Ooms Barendrecht 23:56
13 Eline Hartman Rotterdam 24:03
14 Marleen van Housselt Rotterdam 24:08
15 Tuscha Huisman Poortugaal 24:29
16 Kim Melchior Delft 25:04
17 Jolanda Roethof Capelle aan den IJssel 25:18
18 Tamara Hofland Ridderkerk 25:24
19 Gerdien van Arkel Barendrecht 26:26
20 Róbin Groenenberg Klaaswaal 26:38
21 Suzanne Vermeer Heerjansdam 26:54
22 Lianne Nuij 27:07
23 Kim Goud Heerjansdam 27:10
24 Jolijn de Roest Schiedam 27:40
25 Leonie Plaizier Heerjansdam 27:46
26 Angelique de Jong Vlaardingen 28:06
27 Linda van Lieshout Ridderkerk 28:10
28 Anthea de Vogel Alblasserdam 28:18
29 Marilene van den Berg Strijen 28:36
30 Saskia uit den Bogaard Rotterdam 28:36
31 Valerie Brakel Hendrik-Ido-Ambacht 28:52
32 Nathalie Reppel Ridderkerk 29:00
33 Marjolijn Hensen Barendrecht 29:15
34 Carola van Veen- Boelsen Spijkenisse 29:20
35 Annelies Bouma Dordrecht 29:30
36 Carlijn in ‘t Veld Numansdorp 29:53
37 Lobke Engelfriet Gorinchem 30:04
38 Edith Van der Reijden Zwijndrecht 30:15
39 Marike Euser Ridderkerk 30:21
40 Daphne Jansen 30:35
41 Natascha de Jonge Strijen 30:37
42 Marieke Kraaijeveld 30:56
43 Kim Kho 30:56
44 Petra van Rikxoort Hendrik-Ido-Ambacht 30:59
45 Suzanne van Noort Zwijndrecht 31:04
46 Ilvi van den Berg Zwijndrecht 31:46
47 Danielle Kapiteijn Heerjansdam 31:53
48 Judith Heijne 31:54
49 Danielle van Die Ridderkerk 31:57
50 Romy Kreukniet Ridderkerk 32:17
51 Ilse van Wingerden Ridderkerk 32:20
52 Marion van Ballegooy Dordrecht 32:24
53 Margreet Meulmeester Ridderkerk 32:34
54 Claudia Rivera Rotterdam 32:36
55 Renata Dekker Vlaardingen 32:37
56 Miranda de Ruiter Ridderkerk 33:15
57 Anneke Gouw 33:39
58 Sonja Sital Rotterdam 33:48
59 Mariel Kers Dordrecht 34:24
60 Chadassa Mannee Rotterdam 34:59
61 Naomi Mannée Rotterdam 34:59
62 Charlotte Huizer Maasdam 35:07
63 Sharon Verheij Zwijndrecht 35:14
64 VG Pinna Barendrecht 35:54
65 Meta Benschop Barendrecht 35:55
66 Amanda Gouman Heerjansdam 35:56
67 Petra Horsten Oosterhout Nb 36:01
68 Sanne Euser Dordrecht 36:23
69 Jolanda Molmans Hendrik-Ido-Ambacht 36:24
70 Wijnie Melger Hendrik-Ido-Ambacht 36:24
71 Gisela Vink Hendrik-Ido-Ambacht 36:24
72 Brenda Verbeek Heerjansdam 37:42
72 Bianca de Visser Barendrecht 37:43

Voor de uitslagen van de Molenweiloop 2018 klik je op de foto hieronder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klik hieronder op de foto voor de uitslag van de Molenweiloop 2017:

Je vindt hier de Uitslag 2016